Teslimat & İade

Ürün İade

Maternantydress.com  tarafından satılan tüm ürünler maternantydress tarafından garanti altındadır. Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

İADE SÜRESİ:

Satın alınan kumaşlar isteğiniz üzere tasarlanıp kesilerek elbise oluşturulduğundan ve özel tasarım ürünlerin farklı bir alıcıya satılması mümkün olmadığından  iadesi kabul edilmemektedir.

Bunun haricindeki ürünlerin, üretim sırasında, tahrip olması, yada verilen ölçülere uygun olamaması durumunda, kullanmadan ve ürünün tekrar restore edilmesinde sorun olmayacak şekilde bozmadan, satın aldığınız tarihten itibaren yedi ( 7 ) gün içinde teslim aldığınız şekliyle ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.

İADE ŞARTLARI :
İade etmek için gönderdiğiniz ürünlerde eksiksiz olarak göndermeniz gerekiyor.Herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.

Ürünün faturası, iade formu, 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin orijinal kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir

İADE SÜRECİ :

Yukarda belirtilen koşullarınız uyuyorsa 0539 525 41 00 nolu telefonu arayarak iadenin nasıl gerçekleşeceğini ürünün nereye gönderileceği para iadesinin ne zaman gerçekleşeceği hakkında bilgi alabilirsiniz.